Jeżeli masz już konto w naszym sklepie, wpisz proszę dane logowania.

Adresy dostawy
Adres wysyłki taki sam jak na fakturze
Dodaj adres
Nazwa SKU Cena Ilość / Aktualizuj Podatek Rabat Suma
 
Cena produktu
Przesyłka kurierska
Proszę wybrać metodę wysyłki

 
14,00 zł
 
Suma:
0,00 zł
14,00 zł
Notatki i sugestie
Warunki sprzedaży - Zasady zwrotów

Warunki sprzedaży

 1. Właścicielem sklepu internetowego, który znajduje się pod adresem Basenylux.pl jest firma Modern z siedzibą w Opolu (45-634) przy ulicy Podbornej 4, NIP: 911-163-37-18.
 2. Zamówienia na produkty przyjmowane są 24h/dobę przy użyciu maila, formularza na stronie oraz innych sposobów podanych w dziale kontakt.
 3. Warunkiem przyjęcia zamówienia do realizacji jest poprawne wypełnienie całego formularza.
 4. Zastrzegamy sobie prawo do odmówienia realizacji zamówienia bez podania konkretnej przyczyny.
 5. Klienci dokonujący zakupów w sklepie basenylux.pl wyrażają zgodę na wystawienie dokumentu sprzedaży bez podpisu kupującego.
 6. Na życzenie klienta wystawiane są również faktury VAT.
 7. Wszystkie podane ceny są cenami zawierającymi podatek VAT i są prezentowane w polskich złotych. Cenami wiążącymi są ceny podane na stronach produktów w dniu złożenia zamówienia.
 8. Zastrzegamy sobie możliwość wprowadzania zmian w naszej ofercie, bez wcześniejszego informowania o tym klienta.
 9. Na podstawie ustawy z dnia 2go marca 2000 roku \'\'O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny\'\' (Rozdział 2, Art. 7.1.) klient ma prawo nie podjąć przesyłki lub zwrócić zamówiony, pełnowartościowy i nie noszący ŻADNYCH znamion używania oraz posiadający oryginalne opakowanie towar w ciągu 10 dni od otrzymania przesyłki bez podawania przyczyny zwrotu o ile w celu zachowania wskazanego terminu klient prześle przed jego upływem oświadczenie o chęci zwrotu towaru. Ze zwracanym towarem należy zwrócić wszystkie dokumenty potwierdzające złożone zamówienie. Klient wysyła zwracany towar na własny koszt, a poniesione koszty wysyłki towaru DO klienta nie są zwracane.
  Prawo do zwrotu bez podania przyczyny nie dotyczy tzw. produktów personalizowanych czyli takich, które są wykonywane na specjalne życzenie klienta (np. produktów z naklejonymi specjalnymi etykietkami z logo klienta).
 10. basenylux.pl zobowiązuje się do finalizacji rozliczenia z klientem w ciągu maksymalnie 14 dni roboczych od otrzymania przesyłki ze zwróconym towarem i dokumentem sprzedaży.
 11. Na podstawie Ustawy z dnia 2go marca 2000 roku \'\'O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny\'\' nie istnieje konkretnie wskazany lokal, w którym dokonywana jest transakcja między sklepem basenylux.pl, a jego klientem.
 12. Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy sprzedaży jest sąd właściwy dla siedziby firmy tj. Opole.